Hakkımızda

Mobilgen Mobilya, 1980 yılında Bilgen Mobilya olarak başladığı faaliyetlerine 2011 yılında Mobilgen Mobilya olarak devam etmiştir. Mobilgen Mobilya olarak sektördeki üretim faaliyetleri 2011 yılında İstanbul’un Sultangazi İlçesindeki 75 m2’lik bir atölyede fason imalat ile başlamıştır. Kuruluşundan bu yana süregelen profesyonellik, dürüstlük ve müşteriden aldığı ilham ile yenilikçi düşünme felsefesiyle istikrarlı bir büyüme yakalayarak sektörde kendine saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. Bugün, 15’i aşkın üretim tesisi ve toptan satış showroom u ile beraber 110'u aşkın tecrübeli elemanıyla İstanbul Sultangazi de 8.000 m² kapalı alan, İzmir'de 500 m² kapalı alan ve Arnavutköy'de bulunan 15.000 m²  fabrika alanı ile üretim ve satış faaliyetine devam etmektedir. 9 yıl önce sadece masa ahşap aksamları ile üretime başlayan Mobilgen Mobilya bugün, başta masa, sandalye ve sehpa olmak üzere ürettiği tüm mobilyaların ahşap aksamlarından metal aksamlarına ve kumaş dikimlerine kadar tamamını kendi bünyesindeki üretim tesislerinde üretmektedir.

9 yılı aşan tecrübesiyle Mobilgen Mobilya, iç piyasada İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrindeki yüzlerce bayii aracılığıyla ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır. Bunun yanı sıra Asya, Avrupa ve Afrika kıtasından 10’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte, ağına sürekli yeni ülkeler ve yeni müşteriler eklemektedir.

Sektördeki yenilikleri ve müşteri taleplerini yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile büyümesini hızlanarak sürdürmektedir. Firmamız, Üstlendiği taahhütleri zamanında yerine getirmesi, kalitesi ve buna rağmen sahip olduğu fiyat avantajıyla ön plana çıkmaktadır.

Copyright 2024 mobilgenmasa.com - Tüm hakları saklıdır.

Kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Ödeme Sistemleri
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et